darować
Jesteś tutaj : Accueil Zaclys Chmura

 

Zachowanie użytkownika i ochrona nieletnich

Cała zawartość publicznie dostępne zamieszczonych przez Użytkownika serwisu jest obowiązkiem niego. Odpowiedzialność ta dotyczy przede wszystkim fotografii i innych publicznie dostępnych mediów oraz zdjęć i innych mediów dzielone z innymi za pośrednictwem usług albumu, Cloud and Mail, przechowywane duże pliki i wysyłane za pośrednictwem usługi przewozowej oraz Artykuły dodane przez służby wskazówek.

Na przykład jest to zabronione, aby umieścić w Internecie Treści Użytkownika w odniesieniu do aktów założycielskich przeprosin za zbrodnie przeciwko ludzkości, podżeganie do przemocy, nienawiści rasowej lub pornografii dziecięcej. Ponadto, każda publiczna album z obrazami wrażliwych (takich jak zdjęcia dzieci) mogą być automatycznie przełączane z prywatną lub wspólną płytę. Wiadomość e-mail zostanie wysłany do członka aby poinformować go o tej akcji, a to potem jest wolny, aby przełączyć się do tego nowego albumu na żywo w razie potrzeby, świadomie.

Matka Zaclys nie ponosi odpowiedzialności za treść, że poglądy użytkowników, pliki do pobrania, należy wysłać e-mail lub w inny sposób przekazywać za pośrednictwem Serwisu. Tylko użytkownik ponosi odpowiedzialność.
Matka Zaclys nie ma żadnego ogólnego obowiązku kontrolowania treści i weryfikację ich zgodności z prawem, zgodnie z artykułem 6, I, 7 ustawy nr 2004-575 zaufania w cyfrowym Gospodarki z dnia 21 czerwiec 2004. w rezultacie, nie gwarantuje dokładności, legalności lub legalności i jakości takich treści.
Matka Zaclys nie ponosi odpowiedzialności za treść, w szczególności ze względu na jego charakterze bezprawnym, błędów lub pominięć w treści, kolejne straty lub szkody do użycia jakiejkolwiek Treści zamieszczane, przesyłane pocztą elektroniczną lub w inny sposób za pośrednictwem serwisu.

 

własność intelektualna

Matka Zaclys nie narusza praw własności intelektualnej i pytamy, że szanujesz ich za dużo. Ustawienie użytkownika treści w sieci na różnych usług matka Zaclys musi posiadać wszelkie prawa.

O ile nie wskazano inaczej, każdy artykuł lub Treści zamieszczane publicznie nie jest wolny od praw każdym przypadku.

Zabrania się poddać Użytkownika do naruszenia praw własności intelektualnej (zwłaszcza w muzyce, wideo, animacji, gier, oprogramowania, baz danych, obrazów, dźwięku i tekstu) lub jakiekolwiek inne prawa własności innych.

 

twoje wolności

Matka Zaclys jest zarządzany przez prawie 1901 stowarzyszenie non-profit. Witryna jest utrzymywana na serwerach francuskich (OVH w Roubaix), opracowany i utrzymywany na terytorium Francji (Franche-Comté) i używa tylko wolne oprogramowanie (Linux).

Szanuj swoją wolność i swoje prawa jest naszym priorytetem.

W przeciwieństwie do innych znanych miejscach, gwarantujemy wolności i praw własności intelektualnej : Matka nie przyznaje żadnych praw Zaclys używać, reprodukować, modyfikować, tworzyć dzieł pochodnych, komunikacji, publikacja, wydajność, wyświetlanie, dystrybucja ... zawartość. Treść pozostaje treść, a nie nasza.

To właśnie z tych powodów, że matka Zaclys jest prawdziwą alternatywą dla hegemonii gigantów sieci.

 

szkoda

Matka Zaclys w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody lub koszty poniesione lub cierpiał, który twierdził, że wynikało z korzystaniem z Serwisu, w tym, ale nie ograniczenia, jeśli chodzi o każdej awarii, błędu, zaniechania, przerwania lub opóźnienia w stosunku do niego. Użytkownik prowadzi stronę jej niebezpieczeństwo. Matka Zaclys w żadnym wypadku, w tym zaniedbania lub problemów technicznych, nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, specjalne lub wtórne, nawet jeśli został poinformowany, że takie uszkodzenia są produkują.
Użytkownik wyraźnie potwierdza i zgadza się, że Matka Zaclys jest odpowiedzialny za zachowanie każdego użytkownika, a on się zgadza.

Korzystając z serwisu, użytkownik zgadza się zachować ojczysty Zaclys nieszkodliwe od wszelkich działań lub roszczenia o odszkodowanie za wszelkie straty lub szkody jakiegokolwiek zobowiązania lub wydatki (w tym finansowego, obliczone w rozsądnym tempie, opłaty adwokat) wynikających dla niego z korzystania z tej strony, w tym, bez ograniczeń, wszelkie roszczenia oparte na fakty, że jeśli prawdą stanowiłaby część użytkownika naruszenie niniejszych Warunków używać. Jedynym rozwiązaniem, które oferuje niezadowolony użytkownikowi całości lub części zawartości strony lub niniejszych Warunków użytkowania jest zatrzymanie utilser Services.

 

Nieaktywności konta użytkownik

Służby podlegają przepisom bezczynności, które mają na celu optymalizację warunków korzystania z Usług przez największą liczbę użytkowników.

Ostatecznie był używany przez 365 kolejnych dni może doprowadzić nas styka się z elementem. Jeśli konto jest zwarty, nic się nie dzieje. Jeśli jest to nieporęczne i że człon łączy się z nim więcej, instrukcja odzysku jest wykonywana. Po okresie kilku tygodni po odzyskiwania, możliwe jest, że konto archiwizowane. Nic nie zostaną utracone, ale państwo musi skontaktować się z nami, aby reaktywować.

 

 

usługi gwarancje

Usługi, darmowe dla tych tak zwanych "podstawowe", są zaprojektowane tak, aby sprostać nieprofesjonalnych, rozsądne i normalne największą liczbę użytkowników. W związku z powyższym, matka Zaclys nie udziela żadnych gwarancji co do zdolności służb w celu spełnienia wymagań, w tym precyzji, dokładności, niezawodności i szybkości usług przeznaczonych do użytku profesjonalnego lub usługi dane ilości przestrzeni dyskowej.

 

Ze względu na dynamiczny charakter usług, z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z utrzymania i rozwoju technologicznego, ciągłości usług nie jest w 100% pewne. W przypadku przerwy Usług, matka Zaclys dołoży wszelkich starań w celu naprawienia go tak szybko, jak to możliwe.

 

 

Członkostwo użytkownikom prawa stowarzyszeniowego 1901 "Matka Zaclys"

Tzw usługi podstawa matka Zaclys są swobodnie dostępne dla użytkowników. Dodatkowe, opcjonalne usługi są dostępne dopiero po przystąpieniu do Stowarzyszenia Użytkowników. Członkostwo to staje się skuteczne po uiszczeniu opłaty rocznej. Dwa różne składki są wymagane, by stać się "Associate Membership" lub "Dobroczyńca", z których każda daje prawo do różnej liczby usług dodatkowych. Stawki odpowiednich opłat i usług dodatkowych są opisane na stronie członkowskiej. Stawki te mogą zostać zmienione bez uprzedniego powiadomienia przez urząd. Jednakże członek kto płacił składki, zanim ta zmiana nie będzie miała wpływu na nią w ciągu roku obowiązywania.

 

kopie zapasowe

Jak wskazano przy otwieraniu konta i jak opisano w tabeli przedstawiającej korzyści wynikające z członkostwa, tylko członkowie mają kopie zapasowe swoich przesłanych plików. Nieautoryczny użytkownik świadomie nie jest zainteresowany systemem tworzenia kopii zapasowych wymienionym na stronie członkowskiej (https://www.zaclys.com/adherer) i akceptuje ryzyko ,

 

Koniec ważności oceny

Uczestnik otrzyma automatycznie ostrzeżenie przed końcem rocznego członkostwa. Jeżeli członek nie ponowił członkostwa, nic nie zostanie usunięty, to po prostu traci dodatkowe funkcje związane z ich konta, ale zachowuje wszystkie swoje dokumenty.Korzystanie z usługi "Chmura Dedicated"

Każdy użytkownik serwera dedykowanego chmury muszą być zgodne z warunki stosowania "ownCloud Server" AGPLv3 lub tych Nextcloud , W zależności od opcji.

Tym użytkownikiem serwera dedykowanego chmurze mogą w żadnym wypadku sprawować żadnej działalności bezpośredniej z nim, takich jak podnajmu serwera cloud hosting kont użytkowników w chmurze na zasadach komercyjnych, sprzedaży usług lub produktów za pośrednictwem tej usługi ...

 

Technologia i bezpieczeństwo

Szczególna uwaga zostanie podjęta w prywatności i bezpieczeństwa danych.
Maternal Zaclys każda wyświetlania zdjęć, a nawet okładka albumu jest uwarunkowana przez kontrolę dostępu, to znaczy, że nasz serwer akceptuje zamieścić zdjęcie lub kieszeni dopiero po sprawdzeniu, czy internauta ma prawo dostępu (lub jest identyfikowany / logowanie się do serwisu i jest autorką albumu lub został zaproszony do odwiedzenia i ma niepowtarzalny i poufne kluczyk w zamku Informacje mogą użyć, aby odwiedzić ten album). To jest taka sama dla dużych transferów plików użyj Wyślij usług i udostępnionych plików za pośrednictwem usługi cloud.

Hosting OVH. Serwery Linux.

 

Zmień usług oraz warunki ich stosowania

Oferta usług jest skalowalny, matka Zaclys będą musiały wprowadzać nowe usługi, ale również wtedy, gdy jest to konieczne, aby usunąć lub zmodyfikować pewne cechy istniejących usług. Matka Zaclys może również modyfikować niniejsze Warunki użytkowania.

 

CNIL

Masz prawo do dostępu, modyfikowania, poprawiania i usunięcia danych dotyczących Pana (prawa i wolności od 6 stycznia 1978). W przypadku pytań dziękuję skorzystać z formularza kontaktowego.
Ta witryna używa plików cookie wyłącznie w celu umożliwienia indywidualnych nawigacji. Jeśli chcesz, możesz odmówić plików cookies ustawieniem przeglądarki do tego celu.

 


kontakt

matka Zaclys
Maison des stowarzyszenia
10 Grande Rue
70270 Melisey
FRANCJA

Formularz kontaktowy

 

 

Le Cloud de la mère Zaclys

Wprowadzenie do Cloud Service (Nextcloud / ownCloud)

Z usługi Zaclys Cloud cieszyć chmurę gospodarzem we Francji, a dostęp do danych z dowolnego miejsca z Internetu, komputera, smartfona lub tabletu.

oferuje klasyczne cloud server oferty cloud serwer dedykowany mini-cloud serwer dedykowany oferty

Aby cieszyć się chmura z łatwością:

 • 1 Go: Wolny
 • 5 GB: 5 € / rok wliczone w Srebrnej Członkostwa
 • 10GB: € 10 / rok zawarte w członkostwa złota
   
 • Następnie dodać 1 € / 1 GB / 1 rok (za 5 GB)
   
 • od 100 GB cena degresywna (20% oferowanej powierzchni):
  100 GB / 80 € / rok
  200 GB / 160 € / rok
  300 GB / 240 € / rok
  400 GB / 320 € / rok
  500 GB / 400 € / rok
   
 • (Możliwe miesięczne rozliczenie, kontakt)
 • nextCloud najnowsza wersja (opcja krypta aplikacja to możliwe)
   
 • codzienne kopie zapasowe
 • Poziom A + SSL


1. Aby otworzyć konto w chmurze , po prostu
załóż konto
następnie aktywować chmurę

2. dołączyć nextCloud

PS: dla byłych członków ownCloud użytkownika można również osiągnąć serwer ownCloud

a także dowiedzieć się więcej zapoznaj się z poniższymi wyjaśnieniami ...

dla zarządzać własną społeczność użytkownicy na serwerze dedykowanym do użytku:
 • Nieograniczona liczba użytkowników i grup(Masz konta administratora do zarządzania kontami użytkowników bezpośrednio na nextcloud)
 • dostępny na własną domenę (cloud.votredomaine.com)
   
 • 6 vcores, serwer 4GB dedykowany Udało hosting i skalowalne
 • 100 GB (z możliwością rozszerzenia) na płytach trojaczki (3 HD dublowane)
 • 250 GB miejsca na kopie zapasowe (backup zautomatyzowany codziennie ) włączony
   
 • 30 € / miesiąc€ 360300 € na 1 rok
 • Adres IP włączone SSL +
   
 • NextCloud lub ownCloud wybór + 7 php najnowsza wersja
 • Aplikacja "szyfrowania" puszka
   
 • Członkostwo w stowarzyszeniu oferowane
   
 • Nowa aplikacja do testowania na proste żądanie: wspólne wydanie online za pośrednictwem OnlyOffice (liczba jednoczesnych użytkowników ograniczona obecnie)
   
 • Aby uzyskać więcej informacji, przetestować go i zapisz się, zobacz
  poniżej

dla zarządzać własną społeczność użytkownicy na serwerze dedykowanym do użytku:

 • Nieograniczona liczba użytkowników i grup(Jw)
 • dostępny na własną domenę (cloud.votredomaine.com)
   
 • 2 vcores, serwer 1GB dedykowany Udało hosting i skalowalne
 • 50GB (z możliwością rozszerzenia) na płytach trojaczki (3 HD dublowane)
 • 100 GB miejsca na kopie zapasowe (backup cotygodniowy zautomatyzowany) włączony
   
 • 20 € / miesiąc€ 240220 € na 1 rok
 • Adres IP włączone SSL +
   
 • Najnowsza wersja NextCloud lub ownCloud + php 7
 • Aby uzyskać więcej informacji, przetestować go i zapisz się, zobacz
  poniżej
Nowe serwery w chmurze pakietu i dedykowany adres e-mail

Wkrótce

Serwer chmura i poczty serwer dedykowany do jednego interfejsu Secure Web zarządzać wszystko

Aby dowiedzieć się więcej   kliknij tutaj

 

 

Actus klasyczne Chmura serwera (kliknij tutaj)


Nowości z listopada 2017 r .:Nowa aplikacja do testowania na żądanie na dedykowanych serwerach nextcloud:wspólne wydanie online za pośrednictwem OnlyOffice  
(Uwaga: serwery oods w wolnym wydaniu z ograniczoną liczbą jednoczesnych użytkowników)

NEWS czerwca 2017: nextcloud 12 i 10 ownCloud nasz serwer demo i ostrzec nasze dedykowane serwery w chmurze oferty, Test (adresy poniżej)!

NEWS marca 2017: Nextcloud przyjechał i jest otwarte dla wszystkich! Potrzebujesz pomocy migracji do Nextcloud ownCloud? Patrz strona Wiki!

NEWS lutego 2017: Jeśli chcesz wziąć udział w fazie testowej nowym serwerze Nextcloud (jak to jest gotowy) to tutaj :)

NEWS stycznia 2017: Wiadomości z przodu forum kliknij tutaj


ACTU grudnia 2016 nowy pakiet "cloud serwery dedykowane i e-mail":

Aby uzyskać więcej informacji: https://www.zaclys.com/Un-serveur-cloud-et-un-serveur-mail-dedies-avec-une-seule-interface-pour-tout-gerer,p167,521


AKTUALNOŚCI listopad 2016 klasyczne cloud server: Nextcloud

Teraz można przetestować nasz serwer demo Nextcloud na https://ncdemo.zaclys.com

(Z nazwy użytkownika i hasła do konta administratora i użytkownika admin / admin i test1 / test1).

W celu omówienia:
https://forum.zaclys.com/viewtopic.php?p=7119#p7119
 


Matka odwołuje zaclys Usługodawca ownCloud Dziennik: http://owncloud.org/providers

et Fournisseur de Service Nextcloud  officiel  :   https://nextcloud.com/providers/

 

Aby uzyskać więcej informacji:

 1. Chmura, o co chodzi?
 2. Chmura, jak to działa?
 3. Jak otworzyć konto i zna moje logowanie?
 4. Chmura, to brzmi dobrze, ale jak go używać?
 5. Potrzebujesz własny serwer?

 

 

1. chmurze, o co chodzi?

Mają usłudze Cloud można na przykład:

 • Oszczędzać i zapisać ważne pliki, upuszczając je z poziomu przeglądarki internetowej: wystarczy zalogować się do interfejsu WWW i przeciągnąć je w swojej przeglądarce ...
 • Dostęp do plików z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej złożyć dokument z domu i dotrzeć później z innego komputera, przeglądarka internetowa to za mało! Niech również swoje kontakty, kalendarz, itd
 • Udostępnianie plików z ufnością : Można podzielić się z przyjacielem lub plik, folder, kalendarz ... w ciągu kilku kliknięć!
 • współpracy : Twoi przyjaciele mogą również pracować z wami, przeglądanie i / lub edytować pliki zapisane w przestrzeni cloud z domu, jeśli dać im prawo. Możesz wysłać im link poprzez e-mail, aby przyłączyć się do udostępnionego folderu, przeglądać i plików dokumentów, na przykład: kliknij tutaj, aby dołączyć do mojego folderu udostępnionego on-line
 • Office Online : Można nawet zmieniać swoich dokumentów (Word, tekst, HTML, itp) bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej (wymagane dla Ciebie i Twoich gości, aby otworzyć konto Zaclys)
 • ale można również synchronizować łatwe do dokumentów, zdjęć, muzyki, kontaktów, kalendarzy i zakładek między wszystkimi swoimi urządzeniami ... (wymaga zainstalowania programu do synchronizacji na komputerze). Możesz zachować kontrolę narzędzia: można synchronizować tylko folder na komputerze: umieść plik w tym folderze, a zostanie on automatycznie skopiowany do przestrzeni cloud na Zaclys. Zaloguj się do interfejsu WWW z obłoku na znajomego znaleźć tego pliku. Zmień go z domu, po powrocie do domu to zostanie on automatycznie aktualizowany na komputerze!

 

Chmura jest wykorzystywany głównie w celu uzyskania dostępu do swoich danych z wielu lokalizacji i urządzeń (komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartphone, komputer), nazywa się to synchronizacja (nie zdalny dostęp, będziemy to zobaczyć później odcień). Dwa główne rodzaje danych, że konieczne jest, aby zsynchronizować Chcą to:

 • Media: zdjęcia, filmy, muzyka, dokumenty (tekst, arkusz kalkulacyjny, PDF ...)
 • Dane osobowe: pamiętniki (lub) kalendarze, kontakty, zakładki (ulubione) lub zadania internetowych.

 

Jako ilustrację naszej dyskusji, niech nam kilka przykładów wykorzystania w chmurze:

 • I stworzył kalendarz "pracę" na moim biurowym komputerze. Uważam ten kalendarz na moim telefonie. Potem stworzył kalendarz "rodzina" na smartphone, ja również znaleźć na komputerze w biurze.
 • Dodałem kontakt w książce adresowej na mojej półce, ale także dodaje się na moim laptopie.
 • Znalazłem piękny przepis przeglądania stałe PC. I umieścić stronę w moich ulubionych, a ja go znaleźć na moim netbooku, że zostawiłem w kuchni.
 • Przeglądając album ze zdjęciami, znajdę jedną miłe, że chcę pokazać babci. I umieścić w "babcią" i można zobaczyć bezpośrednio ze swojego komputera.
 • Jestem w kawiarence internetowej. Bezpiecznie i bez wychodzenia z przeglądarki, mam dostęp do moich dokumentów biurowych.
 • Od mojego tabletu, dodaję w zadaniu "rasy", przepisy, które muszę kupić. Znalazłem tę listę na moim smartfonie, gdy dostałem się do sklepu.

 

Są to tylko kilka przykładów. Podsumowując, przezwycięża ograniczenia jednym urządzeniu, aby uzyskać dostęp do ważnych danych ze swojego komputera PC / Tablet / smatrphone iz dowolnego miejsca (domu, wśród przyjaciół, w kawiarence internetowej ... ).

 

 

2. chmurze, jak to działa?

Podstawowa koncepcja chmury jest czas, który różni się od zdalnego dostępu.

Ze zdalnym dostępem, dane są przy głównej komputera (w przypadku sieci lokalnej) lub serwera (w przypadku danych dostępnej z dowolnego miejsca). W tym przypadku dane są w jednym miejscu, i jest dostępny (i działało) od hotelu.

Przykłady dostępu zdalnego: dysk sieciowy, napęd WebDAV, intranet, internet.

Dzięki synchronizacji, dane dotyczące wszystkich zsynchronizowanych urządzeń i serwera, po prostu umożliwia synchronizację, wysyłanie danych do ich kopiowania w dół na każdym z urządzeń.

W tym przypadku dane są w wielu miejscach, i jest dostępny (i działało) lokalnie.

W obu przypadkach, użytkownik ma dostęp do swoich danych z dowolnego miejsca. Jednak korzyści z chmury internetowej:

 • Działamy lokalnie, więc wszystko jest szybciej.
 • Ponieważ dane są przechowywane w różnych miejscach, bezpieczeństwo jest wzmocniona w przypadku problemów sprzętowych.

 

3. Jak otworzyć konto i zna moje logowanie?

Jeśli tak się stanie, należy utworzyć konto na naszej stronieMożna wybrać, czy przyłączyć się do stowarzyszenia. Zdolność swojej Cloud jest 1G dla członków grupy, 5G dla konta "Silver", a na kontach 10G "złoto" później można dodać dodatkową przestrzeń w razie potrzeby.

Aby włączyć i skonfigurować swoje konto Chmura, znać swoje dane logowania lub dodać dodatkowe miejsce, zalogować się na naszej stronie głównej i przejdź do " mój profil "(W prawym górnym rogu strony), a następnie zakładkę Cloud i postępuj zgodnie z instrukcjami ...

Uwaga: Zaleca się, aby użyć innego hasła dla konta w chmurze (lepsze to ze względów bezpieczeństwa).


 

 

4. Chmura, że ​​brzmi dobrze, ale jak go używać?

Robić rzeczy metodycznie, wznawianie różne elementy chmury wyjaśnić jak wykorzystać najprostszy możliwy sposób.

 


 

 

Problem, pytanie, czy po prostu chcesz porozmawiać? Zapraszam do wyrażania siebie w Chmura pozycją Matki forum !

 

 

5. Potrzeba własnego serwera w chmurze?

L'offre cloud classique ne vous suffit pas ? Vous avez besoin de gérer votre propre communauté d'utilisateurs et pouvoir administrer votre serveur ownCloud ou Nextcloud ? Vous pouvez disposer chez la mère Zaclys d'un serveur ownCloud ou Nextcloud prêt à l'emploi (certificat SSL et IP fixe inclus) avec un engagement de 3 mois minimum.

Matka Zaclys chce promować wykorzystanie wolnego oprogramowania i usług alternatywnych i gospodarzem we Francji, więc z tej oferty można odkryć i wykorzystać rozwiązania niższy koszt, czy jesteś klub, stowarzyszenie, szkoła lub nawet sprawa!
 

zarządzane Hosting Mamy tu do czynienia z aktualizacjami, monitoring i kopii zapasowych.

Możliwość rozbudowy W razie potrzeby możemy dodać zasoby (pamięć, procesor, ilość miejsca na dysku ...) w ciągu kilku sekund bez przerwy (patrz "wiedzieć więcej" poniżej)


Dédié : le serveur linux qui héberge votre instance ownCloud ou Nextcloud est dédié uniquement à votre usage, vous êtes seul dessus, avec des ressources cpu ram et espace disque très confortables ... et évolutives.
Vous faites et installez ce que vous voulez sur votre ownCloud ou Nextcloud :
vous êtes administrateur sans restriction. On s'occupe du reste.

Przetestuj : Można przetestować ownCloud lub Nextcloud dedykowane Zaclys matek z konta administratora Demo (login / hasło: admin / admin), wykonując poniższe linki: 

PS: Serwery demo są zerowane każdej nocy!
 

sprzężenie zwrotne : Niektóre informacje zwrotne doświadczenie na naszym forum: http://forum.zaclys.com/viewtopic.php?f=18&t=70
 

Przykład zastosowania dla stowarzyszenia lub małej firmy z pracownikami telepracy lub podróży:
https://cloud.zaclys.com/Le-cloud-a-quoi-ca-sert-exemple-dutilisation-du-service-ownCloud-pour-travailler-a-distance-association-petite-entreprise-clubs-teletravail-etc,p167,455

 

subskrybować : Aby zalogować się do dedykowanego serwera chmury, wystarczy dokonać wpłaty do związku 30 € miesięcznie z minimum 3 miesiące lub€ 360300 € za 1 rok.
I subskrybować MINI oferuje serwer dedykowany chmura, wystarczy dokonać wpłaty do związku 20 € miesięcznie z minimum 3 miesiące lub€ 240220 € za 1 rok.

Ustanowienie otrzymania na żądanie możliwością miesięcznego transferu: kontakt z nami.

- Na potwierdzeniu zamówienia, wyślemy Ci e-mail z prośbą wybrać nazwę serwera
- Od maja 2017 roku, a potem po prostu kilka godzin (pracowali), aby dostarczyć serwer dedykowany

Dla administracji:
1. Wyślij cytat z naszego banku za roczną płatność. Wymaga to daje nam informacje rozliczeniowe, które należy uwzględnić w tym oszacowania.
2. Wysyłasz nas podpisanego zamówienia (email, jeśli to możliwe, aby zaoszczędzić czas)
3. skonfigurować serwer dedykowany, dostarczamy kodów dostępu i faktury
4. Można wywołuje rozrachunek


zapisz się do oferty serwera dedykowanego nextCloud

zapisz się na ofertę Mini serwer dedykowany nextCloud

 

Aby poznać więcej szczegółów technicznych ()

Dane techniczne:
 • RAM: 4 GB rozszerzalna dedykowany, czwarta na dedykowanym mini
 • CPU: 8 vcores rozszerzalny 3GHz na dedykowanej kwartału na dedykowanej mini
 • HD: 100 GB Dysk rozbudowy trojaczki + 250GB zarezerwowane dla kopii zapasowych (automatyczny), pół poświęcony mini
 • V4 jeden publiczny adres IP (można użyć nazwy domeny na nim albo zwracamy Ci .zaclys.net adres!)
 • Oficjalny certyfikat SSL włączone
 • nextcloud najnowsza wersja (lub ownCloud najnowsza wersja)
 • baza danych MySQL
 • CentOS Linux7
 • codzienne kopie zapasowe (w tygodniu przez dedykowany minis)
 • całkowicie poświęcony instancji serwera (można uaktywnić aplikację do wyboru, przesyłać pliki z kilku GB itp)
 • zainstalowane i hosting zarządzany przez nas, gotowy do użycia, skalowalne

Cena: 30 € miesięcznie z minimum 3 miesiące lub€ 360300 € za 1 rok, na dedykowany,

Płatne z góry przez PayPal, czekiem lub przelewem.


Otrzymał na żądanie.Możliwość płacenia miesięcznego transferu: kontakt z nami.

Możliwość cytat / zamówienia / faktury dla społeczności.


Opcje / wydarzeniom SERVICE bez zerwania:

 • 2GB RAM +: + 5 € / miesiąc lub + € 50 / rok
 • 2 CPU Vcore: + 5 € / miesiąc lub + 50 € / rok
 • miejsca na dysku HD + jako 100GB (250GB + i automatyczne tworzenie kopii zapasowych): + 10 € / miesiąc lub + 100 € / rok

PS: dla tych opcji / niestandardowej sytuacji, dziękuję skontaktować się z nami przed dokonaniem płatności na rzecz aktywnej matki Zaclys odpowiednie opcje

 320 570 kliknięcia - stworzony 16/04/2013 13:49 przez Bill - zmieniony 13/01/2018 10:08Komentarz, komentarz, dyskutować ...

Info93 reakcje.

 • przez Bill (Zaclynaute) - 18/12/2017 13:56

  Réaction de CyrilJ25 (supprimée par erreur)

  Bonjour Mp2607, Bien sûr, Nextcloud est compatible CardDav, CalDav et WebDAV. On peut facilement configurer la synchronisation sous iOS. Sous Android, on peut aussi mais il faut installer des applications spécifiques.

 • przez Mp2607 (non connecté) - 11/12/2017 07:51

  Bonjour
  Votre serveur cloud classique dédié
  est il compatible carddav ?
  Merci d'avance

 • przez Bill (Zaclynaute) - 03/11/2017 21:54

  Bonjour cogitho
  Vous n'arrivez pas à vous connecter à quoi ?

 • przez cogitho (non connecté) - 03/11/2017 20:19

  J'arrive pas à me connecter avec mon mail ci dessus indiqué

 • przez Bill (Zaclynaute) - 27/10/2017 22:02

  Bonsoir caillos

  Vous pouvez poser votre question sur notre forum :
  https://forum.zaclys.com/viewforum.php?f=71

 • przez caillos (Zaclynaute) - 27/10/2017 18:56  bonjour
  je suis nouveau et sans experience aucune
  j'ai installer nextcloudet et suivi le tutoriel "agenda thunderdird" avec succes pour la creation, par contre je n'obtiens pas la synchronisation ..... et je suis plutot perdu... MERCI

 • przez Bill (Zaclynaute) - 16/10/2017 14:25

  Bonjour Heiko
  Le verrouillage des fichiers (lock) est géré en interne par Nextcloud. Dans la plupart des cas ils se déverrouillent sans intervention après un certain temps. Toutefois, si vous constatez que le problème persiste après un délai raisonnable (12 ou 24h), merci de nous le signaler à nouveau (par le formulaire de contact) et nous interviendrons manuellement afin de solutionner le problème.

 • przez heiko (Zaclynaute) - 16/10/2017 10:56

  Bonjour,
  J'ai un fichier qui se trouve "locked" sur le serveur et qui me bloque la synchronisation.
  A qui je peux m'adresser pour vider le tableau oc_file_locks ?
  Ou est-ce que je peux le faire de chez moi ??
  merci

 • przez Bill (Zaclynaute) - 06/09/2017 13:32

  Il faut faire une demande sur le forum, si possible en détaillant les problèmes.
  Pour le mail :
  https://forum.zaclys.com/viewforum.php?f=16
  Pour le calendrier :
  https://forum.zaclys.com/viewforum.php?f=71

 • przez FarigoulePF (non connecté) - 31/08/2017 13:42

  Bill
  J'ai fais comme tu m'a dis pour évolution, comme j'avais déjà fais, et je ne reçois toujours rien.

   [...] pour voir les réactions précédentes cliquer ici »(sert uniquement à vous signaler les réactions)


Podziel?

diaspora  G+  facebook  twitter  Digg  Yahoo  Delicious  Technorati  myspace
A lire également :

 • Thunderbird FileLink ownCloud

  Możesz łatwo korzystać z funkcji FileLink Thunderbird z serwisu ownCloud Zaclys matki! dzięki czemu można umieścić jako załącznik do e-maila dużych plików (zdjęcia, wideo) bez obaw: Thunderbird złoży je w przestrzeni cloud i zastąpić je z linkiem do pobrania w e-mailu ...


  Czytaj więcej

  7 127 kliknięcia - stworzony 04/03/2015 12:02 przez MereZaclys - zmieniony 28/11/2017 11:36


 • Serwer chmura i poczty serwer dedykowany do jednego interfejsu do zarządzania wszystkimi

  Potrzebują własnego serwera? Chmura oferuje klasyczny e-mail nie wystarczy? Trzeba zarządzać własną społeczność użytkowników? Można położyć u matki Zaclys z nextcloud serwera pocztowego i serwera gotowe do użycia (nazwa domeny, certyfikat SSL i fixed zawarte IP!).

  Matka Zaclys chce promować wykorzystanie wolnego oprogramowania i usług alternatywnych i gospodarzem we Francji, więc z tej oferty można odkryć i wykorzystać te usługi po niskich kosztach, czy to klub, stowarzyszenie, szkoła lub nawet sprawa!

  można centralnie zarządzać kontami użytkowników: tworzenie kont, włącz / wyłącz dla każdego chmura swoje miejsce i swoją skrzynkę pocztową, zmienić hasło, zmień przydziały miejsca na dysku, monitor miejsca na dysku użytkownikom z tej samej desce rozdzielczej i dodać przestrzeń do jednej lub drugiej w 2 kliknięć ... Bezpłatny komputer WIEDZA Od ergonomiczny i intuicyjny interfejs o nazwie kierownik:


  Czytaj więcej

  6 143 kliknięcia - stworzony 22/12/2016 przez Tito - zmieniony 18/10/2017


 • Mastodon config nginx

  config nginx do A + (96/100) HTTPS testy i A + (125/100) w teście OSB (pozostając zgodną android 7 dla moich chłopaków szwajcarskich)


  Czytaj więcej

  1 526 kliknięcia - stworzony 12/04/2017 przez Tito - zmieniony 18/04/2017


 • OwnCloud używać do synchronizacji Firefoksa Mozilla Sync

  Synchronizacja danych między różnymi przeglądarkami Firefox przy jednoczesnym zachowaniu kontroli nad swoimi danymi z ownCloud i zastosowanie Mozilla Sync .


  Czytaj więcej

  15 245 kliknięcia - stworzony 21/06/2013 10:35 przez Remjg - zmieniony 20/01/2016 16:02


 • OwnCloud zarządzanie zakładkami z zakładek Chrome / Chromium ownCloud

  aplikacja ulubionych z ownCloud teoretycznie pozwala synchronizować zakładki między wszystkimi przeglądarkami. Google Chrome i Chromium za darmo, które będą wykorzystane w tym tutorialu, że czas nie jest jeszcze dostępna.
  Przekonamy się, że jest to jednak możliwe, aby zarządzanie zakładkami używając rozszerzenia ownCloud Zakładki że nie używa zakładkę systemie przeglądarki.


  Czytaj więcej

  8 334 kliknięcia - stworzony 19/06/2013 18:22 przez Remjg - zmieniony 20/01/2016 16:01


 • Synchronizacja kontaktów pomiędzy Thunderbird i ownCloud z Sogo Connector

  aplikacja styki z ownCloud Pozwala na synchronizację z wieloma klientami przy użyciu protokołu CardDAV , Ten poradnik wyjaśnia, jak skonfigurować synchronizację w Mozilla Thunderbird poprzez rozszerzenie Sogo Connector .
  Uwolnij się od Google i innych usług zastrzeżonych i użytkowania ownCloud zarządzanie kontaktami na urządzeniach!


  Czytaj więcej

  23 642 kliknięcia - stworzony 16/06/2013 17:44 przez Remjg - zmieniony 20/01/2016 16:00


 • Za pomocą interfejsu WWW ownCloud

  Konto ownCloud umożliwia synchronizację ustawień swoich urządzeniach (komputer, tablet, smartphone ...) i różnych mediach (zdjęć, dokumentów, muzyki ...). Oto najprostszy sposób zarządzania danymi: interfejsu WWW.


  Czytaj więcej

  21 089 kliknięcia - stworzony 30/04/2013 15:32 przez Bill - zmieniony 20/01/2016 08:32


 • Synchronizacja Thunderbird / Błyskawica z ownCloud

  Usługa Zaclys ownCloud umożliwia synchronizację kalendarza i zadania przekazywane są z usługami Google. Prowadzenie Zaclys, korzystając z bezpłatnego projektu ownCloud, metody synchronizacji Thunderbirda / Lightning i Sunbird:


  Czytaj więcej

  16 808 kliknięcia - stworzony 28/03/2013 16:10 przez Bill - zmieniony 27/10/2015 23:03


 • Tutorial podłączyć iPhone / iPad / Mac Cloud Service matkę Zaclys

  Użyj asocjacyjną francuskiej i Cloud Service z iPhone! to jest bardzo proste, ponieważ chmura zaclys matka pracuje natywnie ze swoimi mobilnych iOS


  Czytaj więcej

  5 697 kliknięcia - stworzony 25/06/2015 przez Tito - zmieniony 13/10/2015


 • Chmura po co? ownCloud przykładem wykorzystania tej usługi do pracy zdalnej (stowarzyszenie, małego biznesu, kluby, telepracy itp)

  Posiadamy sieć korporacyjną z serwera plików (Windows lub Linux) i stacjonarnych stacji roboczej na tych plików za pomocą dysku sieciowego?

  Chcesz łatwo i bezpiecznie uzyskać dostęp do tych plików do swoich pracowników w domu lub w podróży? nawet bez połączenia sieciowego w pociągu? ownCloud usługa może pomóc


  Czytaj więcej

  6 828 kliknięcia - stworzony 09/10/2015 przez Tito - zmieniony 09/10/2015


 • Instalacja i konfiguracja klienta ownCloud

  Klient ownCloud pozwoli na synchronizację dokumentów i plików multimedialnych na urządzeniach i / lub działają lokalnie na dokumentach przechowywanych w chmurze.


  Czytaj więcej

  22 875 kliknięcia - stworzony 03/05/2013 15:54 przez Bill - zmieniony 17/09/2015 17:02


 • Tworzenie kopii zapasowej lub przenieść kontakty z telefonu Android do iPhone

  przeniesienie książki Kontakt za pośrednictwem poczty, Bluetooth lub SMS do pliku VCF (format kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami do zarządzania kontaktami)


  Czytaj więcej

  4 093 kliknięcia - stworzony 11/09/2015 przez Tito - zmieniony 11/09/2015


 • Użyj przechowywanie ownCloud jako klucz USB lub dysk sieciowy

  Jak znaleźć dokumenty ownCloud w dysku sieciowym ... Wykorzystaj swoje dokumenty w chmurze do komputera jest tak proste jak podłączenie klucza USB!


  Czytaj więcej

  13 266 kliknięcia - stworzony 14/06/2013 przez Tito - zmieniony 26/08/2015


 • Łata aplikacja email ownCloud

  home plaster wykorzystywane do ograniczania korzystania z poczty elektronicznej ownCloud aplikacji z usługą e-mail


  Czytaj więcej

  3 552 kliknięcia - stworzony 17/06/2015 przez Tito - zmieniony 17/06/2015


 • OwnCloud synchronizacja kalendarza z telefonem pod Jolla Sailfish OS

  Ten poradnik wyjaśnia, jak synchronizować kalendarz telefonu na Sailfish OS 1.1.1.27 (Vaarainjärvi) zazwyczaj instalowane na telefonach Jolla.

  synchronizację kontaktów nie działa jednak, jeśli ktoś ma rozwiązanie, to objawia się w komentarzach!


  Czytaj więcej

  5 841 kliknięcia - stworzony 23/12/2014 19:56 przez Remjg - zmieniony 29/04/2015 09:32


 • Synchronizacja KDE / Kontact z ownCloud

  Usługa ownCloud Zaclys umożliwia synchronizację kalendarza, kontaktów i zadań wynikających z KDE. Z 4.8 i nowszych wersjach KDE SC, konfigurować ownCloud jest bardzo prosta.


  Czytaj więcej

  7 881 kliknięcia - stworzony 27/03/2013 11:21 przez Bill - zmieniony 14/04/2015 13:13
retourSitemap | Pomoc | odcisk | Roboty i incydenty | budżet | darować | piana | Z pub | Logo et charte

© Stowarzyszenie Matki Zaclys 1998-2018  - Zaclys v2.5

Śledź nas sur Diaspora, Mastodon, Google+, FaceBook ou Twitter

Tłumaczenia Google Translate