darować
Jesteś tutaj : Accueil Zaclys Chmura

Le Cloud de la mère Zaclys

Tutorial podłączyć iPhone / iPad / Mac Cloud Service matkę Zaclys

Użyj asocjacyjną francuskiej i Cloud Service z iPhone! to jest bardzo proste, ponieważ chmura zaclys matka pracuje natywnie ze swoimi mobilnych iOS

 

1 / Wymagania:

 • iPhone (nic nie trzeba instalować na nim, ponieważ chmura robót matki zaclys natywnie z iOS)
   
 • otworzyć konto u matki Zaclys (francuskie stowarzyszenie), to jest wolny dla 1GB przestrzeni, ale można również przyłączyć się do stowarzyszenia za 10 € rocznie, a otrzymasz 10 GB przestrzeni:
  https://www.zaclys.com/adherer
 • umożliwić Cloud Service w ciągu kilku kliknięć (zalogować się na stronie głównej www.zaclys.com następnie przejdź do "Mój profil" / zakładka "Cloud"):
  https://www.zaclys.com/Mon-profil,100,ongcloud
   
 • Następnie można korzystać z interfejsu WWW cloud usługi Zaclys ( https://webcloud.zaclys.com ) Aby uzyskać dostęp zawsze i wszędzie, za pomocą prostej przeglądarki internetowej, kontaktów i kalendarzy, dzielić się nimi z innymi użytkownikami serwisu, modyfikować i wiele więcej ...

 

2 / Do synchronizacji kalendarza, kontaktów na iOS (iPhone 4s 8+, 5,6 ...)

 • otwórz ustawienia aplikacji
 • wybierz mail, kontaktów, kalendarza
 • wybierz: Dodaj konto i wybrać "Inny" jako typ konta
 • w "Kontakty" wybierz "dodaj konto" CardDAV
 • wejść na serwer: https://webcloud.zaclys.com
 • wpisz swój login (nazwę użytkownika) i hasło: te, które zostały wybrane przez aktywację usługi cloud i uczynić matkę Zaclys Następny komunikat potwierdzi, że wszystko jest w porządku
   
 • przywrócić ustawienia aplikacji na iPhone
 • wybierz mail, kontaktów, kalendarza
 • wybierz: Dodaj konto i wybrać "Inny" jako typ konta
 • w sekcji "Kalendarze" Tym razem wybierz "Dodaj konto", a następnie CardDAV tak:
 • wejść na serwer: https://webcloud.zaclys.com
 • wpisz swój login (nazwę użytkownika) i hasło: te, które zostały wybrane przez aktywację usługi cloud i uczynić matkę Zaclys Następny komunikat potwierdzi, że wszystko jest w porządku

   
 • Wykonało się!
  Twoje aplikacji "Kontakty" i aplikacja "kalendarz" są zsynchronizowane z zaclys cloud usług, co oznacza, że ​​jeśli dodać / edytować kontakt lub kalendarz spotkań w telefonie pojawi się na interfejsie "webcloud" do i odwrotnie, jeśli dodać / edytować kontakt lub termin kalendarza z interfejsu webcloud pojawia się w telefonie ... i oczywiście, jeśli używasz wielu telefonów wszystko będzie "zsynchronizowane" automatycznie ...
   
 • PS: Jeśli masz problem z adresem https://webcloud.zaclys.com (Byli ios) spróbować https://webcloud.zaclys.com/remote.php/webdav (Można znaleźć te adresy na interfejsie WWW usługi cloud w każdej aplikacji (kalendarz, kontakty itd.), Klikając w lewym dolnym biegu)

 

PS: Można używać równie łatwo i bez instalowania czegokolwiek usługa poczty matki zaclys na iPhone.

 

3 / testowano również na iPadzie poprzez Zaclynaute:

 • GoodReader jest bardzo dobrym czytelnikiem i adnotator PDF i inne. Istnieją dobre możliwości łączenia się z serwerami FTP, WebDAV lub WiFi bezpośrednio do komputera lokalnego. Wiele elastyczności, tzw. doc tutaj .
 • W odniesieniu do notebooków, to jest po prostu coś robić notatki w obniżki cholernie dobry. W szczególności ma dobrą klawiaturę jak na mój gust, dostępny bezpośrednio nawiasach, klucze w tekście przodu lub do tyłu na literę literę lub słowo po słowie, znakowanie bezpośrednio pogrubienie, kursywa i innych wybranych wyrażeń. Wyjście RTF, HTML lub PDF, jeśli nie chcą pozostać w kodowaniu wyprzedaży. Korzystanie z obłoku, Dropbox i WebDAV do synchronizacji. Lekarz jest tutaj

  Dla moich dwóch aplikacji na iPada (GoodReader i notebooki) jest synchronizowany z chmurą matki Zaclys należy dany adres w ustawieniach aplikacji: https://webcloud.zaclys.com/remote.php/webdav/

 

 

Referencje i przydatne linki: 5 672 kliknięcia - stworzony 25/06/2015 przez Tito - zmieniony 13/10/2015Komentarz, komentarz, dyskutować ...

Info3 reakcje.

 • przez sleurp (Zaclynaute) - 05/01/2017 10:20

  Bonjour,
  Sur mac os x 10.10.5, la procédure fonctionne très bien pour les contacts mais par contre, je n'ai pas la possibilité de sélectionner CardDav pour le calendrier.
  Je vous remercie par avance,

 • przez neige44 (Zaclynaute) - 03/11/2016 14:11

  testé sur Iphone 3G /ios 4.2.1, je tourne en rond. Quelqu'un a-t-il une idée?

 • przez Tito (Zaclynaute) - 26/06/2015 17:41

  testé sur iphone 3 / ios 4.2 : ça marche nickel !(sert uniquement à vous signaler les réactions)


Podziel?

diaspora  G+  facebook  twitter  Digg  Yahoo  Delicious  Technorati  myspace
A lire également :

 • Wprowadzenie do Cloud Service (Nextcloud / ownCloud)

  Z usługi Zaclys Cloud cieszyć chmurę gospodarzem we Francji, a dostęp do danych z dowolnego miejsca z Internetu, komputera, smartfona lub tabletu.


  Czytaj więcej

  319 603 kliknięcia - stworzony 16/04/2013 13:49 przez Bill - zmieniony 13/01/2018 10:08


 • Thunderbird FileLink ownCloud

  Możesz łatwo korzystać z funkcji FileLink Thunderbird z serwisu ownCloud Zaclys matki! dzięki czemu można umieścić jako załącznik do e-maila dużych plików (zdjęcia, wideo) bez obaw: Thunderbird złoży je w przestrzeni cloud i zastąpić je z linkiem do pobrania w e-mailu ...


  Czytaj więcej

  7 083 kliknięcia - stworzony 04/03/2015 12:02 przez MereZaclys - zmieniony 28/11/2017 11:36


 • Serwer chmura i poczty serwer dedykowany do jednego interfejsu do zarządzania wszystkimi

  Potrzebują własnego serwera? Chmura oferuje klasyczny e-mail nie wystarczy? Trzeba zarządzać własną społeczność użytkowników? Można położyć u matki Zaclys z nextcloud serwera pocztowego i serwera gotowe do użycia (nazwa domeny, certyfikat SSL i fixed zawarte IP!).

  Matka Zaclys chce promować wykorzystanie wolnego oprogramowania i usług alternatywnych i gospodarzem we Francji, więc z tej oferty można odkryć i wykorzystać te usługi po niskich kosztach, czy to klub, stowarzyszenie, szkoła lub nawet sprawa!

  można centralnie zarządzać kontami użytkowników: tworzenie kont, włącz / wyłącz dla każdego chmura swoje miejsce i swoją skrzynkę pocztową, zmienić hasło, zmień przydziały miejsca na dysku, monitor miejsca na dysku użytkownikom z tej samej desce rozdzielczej i dodać przestrzeń do jednej lub drugiej w 2 kliknięć ... Bezpłatny komputer WIEDZA Od ergonomiczny i intuicyjny interfejs o nazwie kierownik:


  Czytaj więcej

  6 097 kliknięcia - stworzony 22/12/2016 przez Tito - zmieniony 18/10/2017


 • Mastodon config nginx

  config nginx do A + (96/100) HTTPS testy i A + (125/100) w teście OSB (pozostając zgodną android 7 dla moich chłopaków szwajcarskich)


  Czytaj więcej

  1 505 kliknięcia - stworzony 12/04/2017 przez Tito - zmieniony 18/04/2017


 • OwnCloud używać do synchronizacji Firefoksa Mozilla Sync

  Synchronizacja danych między różnymi przeglądarkami Firefox przy jednoczesnym zachowaniu kontroli nad swoimi danymi z ownCloud i zastosowanie Mozilla Sync .


  Czytaj więcej

  15 227 kliknięcia - stworzony 21/06/2013 10:35 przez Remjg - zmieniony 20/01/2016 16:02


 • OwnCloud zarządzanie zakładkami z zakładek Chrome / Chromium ownCloud

  aplikacja ulubionych z ownCloud teoretycznie pozwala synchronizować zakładki między wszystkimi przeglądarkami. Google Chrome i Chromium za darmo, które będą wykorzystane w tym tutorialu, że czas nie jest jeszcze dostępna.
  Przekonamy się, że jest to jednak możliwe, aby zarządzanie zakładkami używając rozszerzenia ownCloud Zakładki że nie używa zakładkę systemie przeglądarki.


  Czytaj więcej

  8 311 kliknięcia - stworzony 19/06/2013 18:22 przez Remjg - zmieniony 20/01/2016 16:01


 • Synchronizacja kontaktów pomiędzy Thunderbird i ownCloud z Sogo Connector

  aplikacja styki z ownCloud Pozwala na synchronizację z wieloma klientami przy użyciu protokołu CardDAV , Ten poradnik wyjaśnia, jak skonfigurować synchronizację w Mozilla Thunderbird poprzez rozszerzenie Sogo Connector .
  Uwolnij się od Google i innych usług zastrzeżonych i użytkowania ownCloud zarządzanie kontaktami na urządzeniach!


  Czytaj więcej

  23 612 kliknięcia - stworzony 16/06/2013 17:44 przez Remjg - zmieniony 20/01/2016 16:00


 • Za pomocą interfejsu WWW ownCloud

  Konto ownCloud umożliwia synchronizację ustawień swoich urządzeniach (komputer, tablet, smartphone ...) i różnych mediach (zdjęć, dokumentów, muzyki ...). Oto najprostszy sposób zarządzania danymi: interfejsu WWW.


  Czytaj więcej

  21 035 kliknięcia - stworzony 30/04/2013 15:32 przez Bill - zmieniony 20/01/2016 08:32


 • Synchronizacja Thunderbird / Błyskawica z ownCloud

  Usługa Zaclys ownCloud umożliwia synchronizację kalendarza i zadania przekazywane są z usługami Google. Prowadzenie Zaclys, korzystając z bezpłatnego projektu ownCloud, metody synchronizacji Thunderbirda / Lightning i Sunbird:


  Czytaj więcej

  16 778 kliknięcia - stworzony 28/03/2013 16:10 przez Bill - zmieniony 27/10/2015 23:03


 • Chmura po co? ownCloud przykładem wykorzystania tej usługi do pracy zdalnej (stowarzyszenie, małego biznesu, kluby, telepracy itp)

  Posiadamy sieć korporacyjną z serwera plików (Windows lub Linux) i stacjonarnych stacji roboczej na tych plików za pomocą dysku sieciowego?

  Chcesz łatwo i bezpiecznie uzyskać dostęp do tych plików do swoich pracowników w domu lub w podróży? nawet bez połączenia sieciowego w pociągu? ownCloud usługa może pomóc


  Czytaj więcej

  6 809 kliknięcia - stworzony 09/10/2015 przez Tito - zmieniony 09/10/2015


 • Instalacja i konfiguracja klienta ownCloud

  Klient ownCloud pozwoli na synchronizację dokumentów i plików multimedialnych na urządzeniach i / lub działają lokalnie na dokumentach przechowywanych w chmurze.


  Czytaj więcej

  22 838 kliknięcia - stworzony 03/05/2013 15:54 przez Bill - zmieniony 17/09/2015 17:02


 • Tworzenie kopii zapasowej lub przenieść kontakty z telefonu Android do iPhone

  przeniesienie książki Kontakt za pośrednictwem poczty, Bluetooth lub SMS do pliku VCF (format kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami do zarządzania kontaktami)


  Czytaj więcej

  4 071 kliknięcia - stworzony 11/09/2015 przez Tito - zmieniony 11/09/2015


 • Użyj przechowywanie ownCloud jako klucz USB lub dysk sieciowy

  Jak znaleźć dokumenty ownCloud w dysku sieciowym ... Wykorzystaj swoje dokumenty w chmurze do komputera jest tak proste jak podłączenie klucza USB!


  Czytaj więcej

  13 236 kliknięcia - stworzony 14/06/2013 przez Tito - zmieniony 26/08/2015


 • Łata aplikacja email ownCloud

  home plaster wykorzystywane do ograniczania korzystania z poczty elektronicznej ownCloud aplikacji z usługą e-mail


  Czytaj więcej

  3 531 kliknięcia - stworzony 17/06/2015 przez Tito - zmieniony 17/06/2015


 • OwnCloud synchronizacja kalendarza z telefonem pod Jolla Sailfish OS

  Ten poradnik wyjaśnia, jak synchronizować kalendarz telefonu na Sailfish OS 1.1.1.27 (Vaarainjärvi) zazwyczaj instalowane na telefonach Jolla.

  synchronizację kontaktów nie działa jednak, jeśli ktoś ma rozwiązanie, to objawia się w komentarzach!


  Czytaj więcej

  5 823 kliknięcia - stworzony 23/12/2014 19:56 przez Remjg - zmieniony 29/04/2015 09:32


 • Synchronizacja KDE / Kontact z ownCloud

  Usługa ownCloud Zaclys umożliwia synchronizację kalendarza, kontaktów i zadań wynikających z KDE. Z 4.8 i nowszych wersjach KDE SC, konfigurować ownCloud jest bardzo prosta.


  Czytaj więcej

  7 856 kliknięcia - stworzony 27/03/2013 11:21 przez Bill - zmieniony 14/04/2015 13:13
retourSitemap | Pomoc | odcisk | Roboty i incydenty | budżet | darować | piana | Z pub | Logo et charte

© Stowarzyszenie Matki Zaclys 1998-2018  - Zaclys v2.5

Śledź nas sur Diaspora, Mastodon, Google+, FaceBook ou Twitter

Tłumaczenia Google Translate